Kontakta oss

MISS CLARA BY NOBIS

Sveavägen 48, Box 1616
111 34 Stockholm
Email: info@missclarahotel.com
Phone: +46 (0)8 - 440 67 10

MISS CLARA RESTAURANG

Email: matsalen@missclarahotel.com

VÅR PERSONAL

Här finner du kontaktuppgifter till oss som jobbar på Miss Clara. Kontakta oss gärna om du har några frågor eller funderingar.

Joachim Olausson, verkställande direktör
joachim@missclarahotel.com

Christofer Rebenius, källarmästare
christofer.rebenius@missclarahotel.com

Ruslan Branke, kökschef
ruslan.branke@missclarahotel.com

Victor Bohlin, hotellchef
victor.bohlin@missclarahotel.com

Carl Josef Kvarnung, receptionschef
carl.kvarnung@missclarahotel.com

Helena Pehrson, bokningschef
helena.pehrson@hotelskeppsholmen.se